znicze radom
znicze Puławy

Najnowsze znicze Wielkanocne

       Na wiosnę 2017 roku Zakład Produkcji Zniczy przygotował dla Państwa szereg nowych wzorów oraz zdobień zniczy. Nasza oferta została wzbogacona o szklane znicze okazjonalne – Wielkanocne oraz wiosenne. W zakładce z nowościami znajdą Państwo również zupełnie nowe wzory zniczy całorocznych.

Najpopularniejsze znicze w Radomiu – znicz Wielkanocny D-J7/1,

znicz szklany D-TP7/1, znicz szklany D-KUL3/2.

       Hurtownia zniczy w Zwoleniu oferuje Państwu wszystkie najnowsze wzory produkowane w naszej firmie. Klientów detalicznych zapraszamy natomiast do sklepu firmowego mieszczącego się przy ulicy Cmentarnej 32a w Zwoleniu. Jako producent zniczy gwarantujemy Państwu najwyższą   jakość  w najniższych cenach oraz bardzo duży wybór różnego rodzaju zniczy oraz wkładów do zniczy. W soboty, niedziele oraz święta mogą Państwo nabyć  tanie znicze, wkłady do zniczy oraz kwiaty sztuczne.

       Tworzymy również całą gamę bukietów i wiązanek cmentarnych z kwiatów sztucznych. W zakładce KOMPOZYCJE zamieściliśmy kilka propozycji na zbliżające się święta Wielkanocne.  Bukiet w niskiej donicy i świąteczne znicze doskonale uzupełnią dekoracje nagrobkowe.

 

hurtownia zniczy radom

Kompozycja proponowana przez Zakład Produkcji Zniczy w Zwoleniu.

Tagi: hurtownia zniczy w Zwoleniu, producent zniczy, tanie znicze, znicze Radom, znicze Wielkanocne,